doco

fakibaba
doco - do&co başlığında, hisse senedi ile ilgili güncel analiz ve yorumlar paylaşılacaktır. hisse senedi temel ve teknik analizleri, yatırım tavsiyesi niteliğinde olmamakla beraber, yasal sorumluluk kullanıcılara aittir.
mortj
son anlarda yuksek satis ile 352,90 kapatti. yeni ucuslarin acilmasi yukari yonlu hareketi destekleyecek gibi duruyor.
tahtaci
sert bir şekilde 340'lara geriledi. 400 üzeri maliyeti olan epey yatırımcı var. umarım herkes zararını kısa sürede çıkarır.
tahtaci
bir analist paylaşmış:

YÜKSEK RİSKLİ bir analiz denemesi yapacağım bu bölgeden deneyeceğim. Direnç Hedefleri ;
TP1 : 383,4 -
TP2 : 412,3 -
TP3 : 449,1 olarak

Stop seviyemiz ise 337,9

fakibaba
31 temmuz'da genel kurul toplantısı olacak. kap geldi:

1. Yönetim Raporu ve Kurumsal Yönetim Raporu da dahil olmak üzere, yıl sonu finansal tabloları, konsolide finansal tablolar, şirketler grubu yönetim raporu, karın nasıl kullanılacağına dair teklif ve 2019/2020 mali yılı için Gözetim Kurulu tarafından sunulan raporun ibrazı 2. Yönetim Kurulu üyelerinin 2019/2020 mali yılı ile ilgili ibra edilmeleri hakkında karar alınması 3. Gözetim Kurulu üyelerinin 2019/2020 mali yılı ile ilgili ibra edilmeleri hakkında karar alınması 4. Gözetim Kurulu'na 2019/2020 mali yılı ile ilgili yapılacak ödeme hakkında karar alınması 5. 2020/2021 mali yılı için denetçinin ve şirketler grubu denetçisinin seçilmesi 6. Ücretlendirme politikası hakkında karar alınması 7. a) Yeni bir kayıtlı sermayenin [2020 kayıtlı sermaye] oluşturulması (i) Prensip olarak yasal satın alma hakkının, Anonim Şirketler Kanunu'nun 153. maddesi 6. fıkrası kapsamında da dolaylı satın alma hakkının muhafaza edilmesi suretiyle, (ii) Satın alma hakkının hariç kılınmasına dair yetki verilerek, (iii) Ayni sermaye karşılığında yeni hisse senetlerinin çıkartılması imkânı ile b) Esas Sözleşmenin 5. maddesi 5. fıkrasının değiştirilmesi hakkında karar alınması.
fakibaba
uzun bir aradan sonra 340'ın altını gördü. 400+ maliyetli çok insan var, insan üzülüyor ancak daha da acısı yükselen piyasada terste kalmak.

gözümü kapayıp bir hisse seçsem paramı ikiye katlardım diye düşününce, ince hesap kitap yapıp da böyle bir kağıtta ya da (sektörde) kalmak can sıkıcı.

aynı durum pgsus ve thyao, clebi ya da tavhl için de geçerli.
fakibaba
gelen kap'lara göre, patron son bir hafta içinde 40 bine yakın lot satın aldı, viyana tarafında. ama yine de, bir şeylerin işaretçisi olabilir her iki tarafta da.
fakibaba
son üç düşüş trendi için parabolic sar altında sırası ile 19 gün(1. düşüş)-23 gün(ikinci düşüş)-25 gün geçmiş(güncel fiyatlama).rsı
diğer tepkilerde buralardan dip yapıp yukarı dönmüş ve fiyatı de kendi ile yukarı taşımış.hareketler rsı 68-70 seviyelerine kadar sürmüş.

kaynak: hisse.net

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol